Xiaomi Mix Fold 2 Arka Tasarımı Görüntülendi!

0

Xiaomi tarafından yayınlanan resmi Xiaomi Mix Fold 2 tanıtım videosunda, katlanır ekranlı amiral gemisinin yarın piyasaya çıkması bekleniyor (11.08.2022).

Xiaomi Mix Fold 2’nin yanı sıra, Xiaomi’nin daha kısa mil genişliği sayesinde telefona daha küçük bir mikro düşme yarıçapı ve ayrıca kullanıcılar için daha ince bir uygulamalı deneyim getiren kendi geliştirdiği entegre mikro damla form milini de tanıttı.

Buna ek olarak, resmi Xiaomi Cüzdan Uygulaması aracılığıyla sızdırılan Xiaomi Mix Fold 2 resmi görüntüleri daha fazla dikkat çekti. Posterde Xiaomi Mix Fold 2 ve Xiaomi 12S Ultra birlikte poz vererek Xiaomi’nin teknolojik gücünü gösterdi.

Posterde, yatay kamera modülü tasarımı taşıyan Xiaomi Mix Fold 2 katlanabilir ekranlı telefonun arkasını gözler önüne seriyor. Biri son derece geniş alan kaplayan toplam üç kamera ve yanında iki küçük sensör var. Bunlardan biri dairesel, diğeri dikdörtgen ve ayrıca Leica‘nın markası da görülüyor.

Xiaomi Mix Fold 2 inceliği
Xiaomi Mix Fold 2 inceliği

Xiaomi Mix Fold 2 inceliği

Cihaz, katlanmamış durumda 5,4 mm, katlanmış durumda da (kamera çıkıntısı dahil) 11,4 mm olan kalınlıklara sahip. 202 gram ağırlığındaki katlanır telefon önceki nesil ile karşılaştırıldığında oldukça iyi iş çıkartıldığı görülüyor. Çünkü önceki nesil olan Xiaomi MIX Fold; açıldığında 7,62 mm, katlandığında 17,2 mm ve 317 g ağırlığındaydı.

Xiaomi Mix Fold 2 Özellikleri

Haberlere göre;

  • Xiaomi Mix Fold 2 Snapdragon 8+ Gen1 işlemci ile donatılmış.
  • Parmak izi okuyusu yan tarafa konumlandırılmış.
  • Pil ömrü açısından, Xiaomi Mix Fold 2, 4500 mAh pil kapasitesine sahip.
  • 67W kablolu hızlı şarjı destekliyor, bu nedenle normal kullanım için bir günlük şarjla ilgili bir sorun olmamalı.

Xiaomi MIX Fold 2, 11 Ağustos’ta piyasaya çıkacak, ilgilenenler yarınki lansmana dikkat edebilir. Xiaomi Mix Fold 2 tanıtım videosu da aşağıdadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz