Whatsapp Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

0

Whatsapp, Akıllı telefonların belki de en güzel iletişim aracıdır. Bu bölümde görüşme, yazışma resim ve video gönderme hatta sesli mikrofonu kullanmak oldukça eğlencelidir. Arkadaş listende var olan herkesin sosyal yaşantısını bir tık yolu ile öğrenmen hatta iletişim özgürlüğünden sınırsız bir şekilde yararlanmanızı sağlar. Kolay kullanılabilir özelliği mevcuttur. Bu sistem özelliğiniz Google playstore yöntemi ile indiriyor daha sonra yazılı sözleşmeyi okudum kabul ettim butonunu tıklayarak kendi numaranızdan onay alıp kullanabiliyorsunuz. Gün içinde aktif olup olmadığınızı ve ya siz başkalarının çevrimiçi olup olmadıklarını öğrenebiliyorsunuz.

İsterseniz Whatsap yardım merkezini de ziyaret edebilir ve sık karşılaşılan sorunlarla ilgili mevcut cevaplardanda yararlanabilirsiniz.

Kısacası WhatsApp’ın genel özelliklerinde kesintisiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Durum güncellemesinden her gün bir resim, video güzel söz ve başka dosyalardan atarak insanların sizin durumunuzu görmelerini sağlayabiliyorsunuz. Sol üst kısımda dört nokta üst üste olan bölüme girdiğinizde diğer işlemleri de kullanabiliyorsunuz. Konuşma geçmişini silebiliyorsunuz. Metni tekrardan kopyalayıp hatıra olarak saklayabiliyorsunuz. Profil resminiz özelleştirerek sevdiğiniz güzel sözler altına yazıp zengin bir görsellik sunabiliyorsunuz. Kısacası size ait her şeyi siz yapılandırıyor arkadaş listesinde gözükmesine izin veriyorsunuz. Güncellenme durumlar, resimler ve diğer etkinliklerden de ayrıca yararlanabiliyorsunuz WhatsApp’ın üstün özellikleri bulunmaktadır. Bu size saydığımı genel ayarlardır.

Whatsapp müşteri hizmetleri numarası yok mu?

Peki,WhatsApp müşteri hizmetlerinin malesef telefon murası yok. İnternet adresinden yazışmak için: support@whatsapp.com adresinden ulaşabilirsiniz.

⦁ Her türlü şifrelenme sorunları ve kilitlenme durumları söz konusu ise direk acil yönlendirmeden bilgiler alabilir arayarak çeşitli departmanlara bu konu hakkında sizi direk olarak yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz.

⦁ Genel güvenlik sistemi sorunlarında sürekli bir hata ile karşılaşıyorsanız ve ya WhatsApp sunucu hizmetleri yönlendirme işlemin devre dışı bırakıyorsa bunun neden kaynaklandığını araştırabilir,bu sorunun kısa zaman zarfında düzeltilmesini isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle support@whatsapp.com adresine bir mesaj yazın. Sorunlarınızı bildirin. Size en yakın zamanda geri dönüşüm sağlayacaklarını katiyen unutmayınız.

Telefonun zarar görmemesi ve diğer şifre ve kredi işlemlerinizin çalınmaması için sahte yazılım olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. Bunun için hemen acil arama yaparak bu durumu düzeltmeleri için talepte bulunmanız gerekir. Her türlü yavaşlama, WhatsApp özelliğinden yararlanmama, sahte yazılıma maruz kalma, çalıntı hesap ve benzeri değişik sorunlar için WhatsApp müşteri mail adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

support@whatsapp.com adresine bir şikayet metni oluşturun durumun aciliyetini bildiriniz. Yapmanız gereken sadece bu numaradan bilgi almak ve bunun nedenlerini araştırmaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz