Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kolay Direk Bağlanma Yöntemi

0
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma Kolay Yöntem

TÜRK TELEKOM NASIL BİR FİRMADIR?

Türk Telekom; 180 yaşında, Tier 3 sertifikasına sahip, Türkiye’nin her ilinde hizmet veren, Türkiye de 32.499 ve Dünya genelinde toplam 33.224 çalışana sahip, 23,2 milyon mobil operatör (GSM) abonesi, 3,4 milyon TV ve Tivibu GO abonesi, 14,8 milyon sabit (kablolu) erişim hattı abonesi, 4,4 milyon yüksek hızlı Fibernet ve Hipernet abonesi olan, 2016 yılında TTNet ve Avea’yı da bünyesine katarak büyüyen dev bir Telekominikasyon firmasıdır.

(Tier 3 sertifikası alabilmek için; 72 saat boyunca dayanabilecek yedekte bir elektrik şebekeniz, yedek hizmet sağlayıcınız ve bunun yanında soğutma sistemlerinizin de bulunması gerekiyor.)

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri hafta sonu da açık mi ? Sorusuna vereceğimiz cevap, evet. Türk Telekom müşteri hizmetleri 7/24 esasına göre hafta sonları da çalışıyor.

Müşterilerine hem yurtiçinden hem de yurt dışından daimi olarak hizmet sağlamaya çalışan Türk Telekom müşteri hizmetlerinin bunu başardığını söylemek kesinlikle mümkündür. Faturalı ve faturasız hatlar için faaliyet gösteren müşteri hizmetlerini Özel numaranızdan aradığınız takdirde paket bilgilerinizden, kullanım bilgilerinize, hattınızı taşımak isteğinize varana kadar bir çok konuda sizlere yardımcı olabiliyorlar. Mobil ve ev (sabit) internet ihtiyaçlarınız, sorunlarınız ve tüm sorularınız için 7/24 arayabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin Yapılması Gerekenler

Türk Telekom operatörü çok yönlü bir hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet verdiği için direkt müşteri hizmetlerine bağlanma sırası, tuşlamaların yapılma ve dinlenme süresinden dolayı çok uzun bir vakit alabiliyor. Böyle bir durumu yaşamamak için yapmanız gereken, aşağıda bulunan Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma kısmından tuşlama sırasını hızlı bir şekilde yaparak müşteri hizmetlerine bağlanmanız. Bu yöntemin uyguladığınız takdirde herhangi bir süre kaybı yaşamadan müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanıp tüm mobil ve evde internet ihtiyaçlarınız için gerekli desteği alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili numaralardan müşteri hizmetlerini aramak olacaktır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 444 1 444 ve 444 1 500 dür. Bu numarayı aradığınız zaman hattınız ile ilgili olan bütün durumları öğrenebilir ve gereken işlemlerim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Aramanız karşılığında ücretlendirme olarak sabit hat üzerinde eğer bir kullanım hakkınız varsa bu ondan düşer. Herhangi bir ek dakika ya da kullanım hakkınız yok ise bu sabit hat yönlü bir şekilde dakika ücretlendirilmesi tarafınıza yansıtılır.

Türk Telekom müşteri mobil hizmetleri sürekli ve daimi olarak hizmet vermektedir. Verilen hizmete bakıldığı zaman numara taşıma, mobil hat başvurusu, paket ve tarife başvurusu, paket ve tarife iptali, faturalı ya da faturasız hatta geçiş işlemleri gibi birçok konuda müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Mobil hatları üzerinden ilgili numarayı aradıkları takdirde faturasız hat kullanmaları durumunda ilk 25 saniyesi ücretsiz, aramanın devamı durumunda 1 dakikalık süre içerisinde sonlanması durumunda 60 kuruş, eğer arama bir dakikadan uzun bir süre devam ederse dakika başına 60 kuruş olarak ücretlendirilir. Faturalı hat müşterisi aramayı gerçekleştirdiği takdirde ilk 30 saniye ücretsiz, sonraki her dakika başına 60 kuruş olarak arayan kişi için ücretlendirme yapılmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine uzun tuşlamalar yaparak bağlanılma durumu birçok kişi için can sıkıcı bir hal almaktadır. Hele ki bir de acil bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanılma gereken zamanlarda bu durumun daha da bir çekilmez hal almaktadır. Bu durumdan kurtulmak isteyenlerinde direk olarak aklına Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanma kolay yöntem nedir sorusu gelmektedir. Türk Telekom müşteri hizmetlerine vakit kaybı yaşamadan direk olarak bağlanabilmek için;

1-) Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (1. yöntem)

  • 444 1 500 numarasını arayın,
  • Konuşmaya başlayınca 2’ye basın,
  • Yanlış tuşlama yaptınız diyecek ama önemli değil, siz 6’ya basın,
  • Yine yanlış diyecek ama siz yine de 0’a basın.

Sizi müşteri hizmetleri yetkilisine bağlıyorum” diyecektir. Toplam 15 sn.(Denendi. Çalışıyor)

2-) Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (2. yöntem)

  • 444 1 444 numarasını arayın,
  • Konuşmaya başlayınca 1’e basın,
  • Telefon çalma sesi gelecek, karşı taraf açınca direkt 6‘ya basın,
  • Konuşmaya başlayınca 0’a basın.

Sizi müşteri hizmetleri yetkilisine bağlıyorum” diyecektir. Toplam 20 sn.(Denendi. Çalışıyor). Elbette daha bir çok yöntem bulunabilir ama denediğimiz 2 yöntemi sizinle paylaştık. Umarım faydalı olabilmişizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz