Trump ve Eşi Korona Virüse Mi Yakalandı? Durumu Nasıl?

Askeri hastaneye kaldırılırken Trump'ın ilk görüntüsü ortaya çıktı. Trump'ın sağlık durumu ciddi mi? Trump'ın sağlık durumu nasıl? Trump'ın sağlık durumu ile ilgili son açıklama..

0

Covid-19 testi pozitif çıkan ABD başkanı Trump‘ın sağlık durumu hakkında bilgi verildi ve hastalığa dair hafif belirtiler gösterdiği açıklandı. Soğuk algınlığına benzer belirtiler olduğu ve kısa zamanda bunun üstesinden geleceği temennisinde  bulunuldu. Aynı zamanda eşi Melania Turump‘ın da yakalandığı bu hastalığı,  Walter Reed Askeri Hastanesi‘ne kaldırılan Turump, buradaki başkanlık ofisinde kalarak ve çalışmalarına buradan devam ederek  hastalığı atlatmaya çalışacaklar. Antikor tedavisi uygulanan Başkan’ın yorgun ama moralinin yerinde olduğu bilgisi de paylaşıldı.

ABD başkan yardımcısı ve Turump hastalığı atlatana kadar görevi geçici devralacak olan Mike Pence’nin testtinin ise negatif çıktığı da bildirildi.

Tam adı ‘Donald John Trump’ olan Başkan, her zaman yaptığı gibi bu konuda Twitter’den kendisi paylaşım yaptı.

Trump’ın Twitter’den yaptığı covid-19 paylaşımı

Bu gece @flotus ve ben covid-19 testimiz pozitif çıktı, hemen karantina ve iyileşme sürecimize başlayacağız. bunu birlikte atlatacağız” Twitini attı.

Donald Trump’ın doktoru; “Şu anda hem Başkan hem de First Lady iyi durumdalar ve iyileşme sürecinde her ikisi de Beyaz Saray’ın içinde evde kalacaklar.” şeklinde resmi açıklamada bulunmuştu.

Trump’ın son hali resmi, Trump’ın son görüntüleri

Yukarıdaki resimde Trump’ın hastanede görüvini yürüttüğü ve üzerinde beyaz bir gömlek olduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu görülmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz