Trendyol, Yemek Siparişi İşine Giriyor! Test Süreci Başladı

Trendyol yemek siparişi nasıl verilir? Trendyol hangi yemek ürünlerini pazarlayacak?

0
Trendyol yemekten yemek nasıl sipariş edilir

Son yıllarda Türkiye’deki e-ticaret pazarına giriş yaparak kısa zamanda bir dev haline gelen Trendyol, yemek siparişi işine girmeye hazırlanıyor.

Ülkemizde e-ticaret pazarında önemli bir aktör haline gelen Trendyol firması, geride kalan Ağustos ayında online market özelliği olan Hızlı Market uygulamasını devreye sokmuştu. Bugün ise yine bir yenilik ile karşımıza çıkan Trendyol, online market alışverişlerinin ardından yemek siparişi işi için de adım atmaya hazırlanıyor.

Trendyol Android uygulamasına girenleriniz üst kısımda “Trendyol Yemek Açıldı!” yazısını görebilirler. Ancak bu yazının uygulamada yer almasına karşın henüz yemek siparişi için bir ekrana yönlendirme yapılmıyor. Trendyol’un yemek siparişi özelliği şu an yalnızca Android’de görünüyor. İos uygulaması ya da web üzerinde ise böyle bir uygulama görünmüyor.

Android uygulamasında bulunan görselde siparişlerin yarım saat içerisinde teslim edileceğini duyuran Trendyol, ayrıca 30 TL üzeri ilk 3 siparişte yüzde 30 oranında bir indirim uygulanacağını da kullanıcılarına açıklamış durumda. Görselden anlaşılan o ki, şu an yemek siparişi süreci adına bir test gerçekleştiriliyor.

Bu da demek oluyor ki, çok yakında Trendyol yemek siparişi özelliği tüm kullanıcılara açılacak. Şu an için sistemin detayları ile ilgili herhangi bir bilgi olmadığı gibi şirketten de bu konuda bir açıklama yapılmış değil.

Yemek siparişi işinde her geçen gün aktörler artıyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda Hepsiexpress ile McDonald’s iş birliğine gitmiş ve yemek teslimatına başlamıştı. Zomato da online yemek siparişi servisini Türkiye’de devreye sokmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz