Sadakatsiz’de Dönüm Noktası Yaşanıyor! Aras Volkan’a Haddini Bildirdi!

0
Sadakatsiz'de Dönüm Noktası Yaşanıyor! Aras Volkan'a Haddini Bildirdi!

Sadakatsiz dizisinde yaşanan olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi. Sadakatsiz. 36. bölüm fragmanında Volkan ve Aras kavga etti. Volkan’ın yediği dayaktan sonra izleyiciler rahat bir nefes aldı. Peki Sadakatsiz’de Asya ile Aras arasında ilişki mi yaşanıyor?

Sadakatsiz dizisinde, bu zamana kadar Volkan karakterinin sürekli olarak astığım astık kestiğim kestik bir karakter olduğuna şahitlik ettik. Sürekli olarak insanlarla uğraşan ve eski eşi Asya’yı kıskanan Volkan, onu aldatmasına rağmen sahiplenmeye devam ediyor. Bu karakterin yeni bölüm fragmanında oldukça sert bir kayaya çarptığını göreceksiniz. Aras ile yaşadığı diyalogda ona da benzer şekilde psikolojik baskı uygulamaya çalıştı. Üstelik bu fayda vermeyince Aras’a saldırdı. Fakat Aras, sandığından çok daha güçlüydü. Ona karşılığını hızlı bir şekilde verdi ve aralarında kavga yaşandı. Şimdi ise Sadakatsiz dizisi 36. bölüm fragmanında yaşanan bu detaylar konuşuluyor.

Aras Volkan’ı Dövdü!

Sadakatsiz 36. bölüm fragmanında Aras’ın Asya ile yakınlaşması büyük ses getirmişti. Asya ilk defa farklı hissediyordu. Volkan’dan sonra farklı biriyle birlikte olma ihtimalini düşünmeye başladı. Bahar da kendisine hayret etti. Volkan, yaşanılanların az çok farkındaydı. Aras’ın yanına giderek onu tehdit etti ve Asya’dan uzak durması gerektiğini söyledi.

Asya Aras’ı Seviyor mu?

Asya’nın Aras’a ilgi duyduğu kesin. Ancak uzun zamandır kimselere bir şey hissetmediği için de bulunduğu ruh hali çok farklı. Bunu idrak etmesi ve Aras’a karşılık vermesi zaman alabilir. Öte yandan Volkan ve Aras’ın kızışması da diziyi heyecanlı hale getirdi. Aras, Asya’dan “sevdiğim kadın” diye bahsedince Volkan’ın şaşkınlığı gözlerinden okunuyordu.

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı

Yeni bölüm fragmanındaki kavga sahnesi pek çok kişinin yağlarını eritti. İzleyiciler, Volkan’ın uzun zamandır bunu hak ettiğini vurguladı. Caner Cindoruk’un canlandırdığı karakter büyük ilgi görüyor. Bakalım Sadakatsiz 36. bölüm fragmanında daha ne gibi detaylar bizleri bekliyor olacak. İzleyiciler dizinin yavaş yavaş adrenalin dolduğunu ifade ediyor. Yeni sezona başlarken oldukça sakin bir izlenim veren dizi, şimdilerde daha da sevilir hale geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz