Sadakatsiz Başrol Oyuncusuna İspanya’da Büyük Ödül!

0
Sadakatsiz Başrol Oyuncusuna İspanya'da Büyük Ödül!

Sadakatsiz dizisinde oynayan güzel oyuncu İspanya’da ödüle layık görüldü. Ödülünü almak üzere İspanya’ya giden ünlü isim merak ediliyor. Ayrıca sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar da çok beğenildi. Sadakatsiz’in başarısı İspanya’ya kadar uzandı.Sadakatsiz dizisindeki rolü ile gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Cansu Dere, İspanya’ya kendisine verilecek ödülü almak üzere gitti.

Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası (CCHT) tarafından düzenlenen ödül gecesinde kendisine ve İspanya’da Sadakatsiz dizisini yayınlamakta olan ve lisanslayan Atresmedia şirketine ödül verildi. Aynı zamanda Türkiye ve İspanya arasında çeşitli kültürel köprüler kurmakta olan Türk şirketi Pasion Turca ödül aldı. Geceye damgasını vuran Cansu Dere’nin bireysel başarı kategorisinde ödül aldığını belirtelim. Kendisinin sergilediği performansla beraber adı tüm dünyaya duyuruluyor. İspanya’da Antena 3’te yayınlanan Sadakatsiz dizisi ilgiyle takip edilmekte.

Sadakatsiz İspanya'da Çok Sevildi

Cansu Dere’nin İlk Başarısı Değil!

Güzel oyuncu Cansu Dere, daha önce yer aldığı pek çok dizinin İspanya’da yayınlanmasından ötürü orada zaten tanınan bir isim. Haliyle bu ödül başarısını sürdürdüğü anlamına geliyor. Kendisi için bir ilki oluşturmamakla beraber yurt dışındaki varlığını da güçlendiriyor. Ödül gecesi öncesinde Pasion Turca şirketi yetkilileriyle bir araya gelen Dere, yemek görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Ödül töreni ise Madrid’in Four Seasons Otel’inde gerçekleşiyor.

Kendisi Madrid’de çekmiş olduğu birkaç fotoğrafını yine profili üzerinden takipçileriyle paylaşma fırsatı buldu. Oyunculuk kariyeri açısından başarılı geçen bir yıl oldu diyebiliriz. Geçtiğimiz yıldan bu yana Sadakatsiz dizisi ile önemli bir ivme kazandı. Daha önce de çeşitli dizilerde başarı gösterdiği biliniyor ancak gündemden bir türlü düşmemesi onun adına ayrı bir zafer niteliği taşımakta.

Sadakatsiz İspanya’da Çok Sevildi

Sadakatsiz’in dublajlı şekilde İspanya’da yayınlanması seyircilerin hoşuna gitti. İspanya’nın Antena 3 kanalında ilgiyle takip edilen bir yapım olduğunu söylemeliyiz. Başrollerde oynayan Cansu Dere’nin yanı sıra Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un da bu başarıda payı büyük. Ancak en çok görüntülenen ve adından söz ettiren isim Cansu Dere oldu. Hikayenin genel olarak onun üzerinde devam ettiği görülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz