Pixel 7 ve 7 Pro, Lansman Öncesi Özellikleri Sızdırıldı!

0

Google, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu 6 Ekim’de lansmanıyla duyuracak. Ortaya çıkan sızıntılardan sonra çok fazla konuşulmaya başlayan modellerin tkeknik özelliklerine bir bakış attık! Sızıntıların yanı sıra kutu açılışımı ve eBay listelerini de görmüştük.

Sızdırılan listede cihazların bazı temel özelliklerine dair detaylara bir göz atalım isterseniz.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro Özellikleri

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, Google oyun konsolu web sitesinde Panther ve Cheetah ( Via ) kod adıyla fark edildi. Listede, modellerin Android 13’te çalışacağını gösteriyor. 2xCortex X1, 2xCortex A76 ve 4xCortex A55 çekirdekleri olan Google Tensor Soc (muhtemelen Tensor G2) ile donatılacağı tahmin ediliyor. Her iki akıllı telefon da ARM Mali G78 GPU çipsetiyle gelecek.

Pixel 7’nin 1080 x 2400 (Full HD+) ekran, 7 Pro’nun da 1440 x 3120 piksel çözünürlük (QHD+) sunacağını tahmin ediliyor. Pixel 7 8GB RAM, Pixel 7 Pro 12GB RAM’e sahip olacaklar.

Pixel Pro 7 ve Pixel 7’nin her ikisinn de; 50MP ana sensör, 12MP ultra geniş lens ve 48MP telefoto sensörden oluşacak üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacaklar.

Pixel 7 ve 7 Pro’nun Pixel 6 serisine kıyasla yalnızca hafif yükseltmeler taşıdığı söyleniyor. Tensor G2 yonga setinin tek büyük değişiklik olduğu bildiriliyor. Her halükarda, 6 Ekim’de tüm detayları bilmek zorundayız.

Renk seçeneklerine baktığımızda da, Pixel 7 Nane yeşili, siyah, beyaz renklere sahip olacakken, Pro modelinin ise (süpriz bir renk daha ilave edilmezse) siyav ve beyaz reklere sahip olması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz