Papara Card çöktü mü? Papara Card’a neden girilemiyor?

Sanal kart Uygulaması Papara Card çöktü mü?

0
Papara Card giriş yapılabiliyor mu, Papara Card çöktü mü

Sanal Kart uygulaması olan Papara Card kullanıcılarının hesaplarına erişim konusunda sorun yaşamaları üzerine, sosyal medyadan bir yığın tepki ile karışık yorumlar gelmeye başladı. Yapılan yorumlarda; Papara’dan yasa dışı bahislere para aktarılmış diyenlerden tutun, Papara sahibinin topladığı parayla ülkeden kaçmış olabileceğine kadar farklı yorumlar paylaşılmaya başlandı.

Konu ile ilgili Papara Card yönetiminin yaptığı açıklama ise kullanıcılarını bir nebze de olsa rahatlattı. Açıklamada; Servislere erişimde sıkıntıların olduğunu kabul eden yönetim, POS cihazlarından ve ATM’lerden girişlerin açık olduğu bilgisi geçildi. Ayrıca, sorunun çözümü için çalışmaların tüm hızıyla devam edildiği bilgisi de geçildi. Sorunun ise çok fazla yoğunluktan kaynaklı olduğu söylendi. Anlaşılan şu ki yoğunluktan dolayı sitenin yüklü olduğu Server çok zorlanıyor.

Yapılan yorumlarda ise;

-Papara’ya para yatırdığımızda 2 tl nin direk kesilmesinden yakınan kullanıcılar var. Bu paranın 1 tl sini de ATM nin kestiği de söyleniyor.

-Diğer bazı kllanıcılar ise; Papara’nın hafta sonları da dahil ücretsiz tüm bankalara para gönderimin olduğunu söyleyerek Papara’yı kullanmaktan memnun olduklarını söylüyorlar.

-Bazı kullanıcılar ise; artık PayPal’ın Türkiye’ye tekrar giriş yapması gerektiğini anlatıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz