Masum 19 aralık 272. bölüm özeti ve fragmanı – Kokila’nın hafızası yerine geldi!

Kana 7 ekranlarında 19 aralık cumartesi günü saat 16:00 da yayınlanacak olan Masum 272. bölümünde bakalım neler olacak.

0
Masum 19 aralık cumartesi özeti

Radha ve Tripti Kokila‘yı ıssız bir yere doğru götürürken arkalarından koşarak gelen Mira Radha tarafından görülünce saklanmayı seçer. Büyükannesinin yanından ayrılmayan Tripti ise Mira’ya O’nu ve ailesini öldüreceğini söyleme cesaretini bulur. Elbette kavga etmeye başlarlar. Kötü kalpli Radha bu kargaşadan yararlanıp Kokila’yı tutmak için hareket ettiğinde ayağı kayıp tehlikeli bir uçuruma yuvarlanır ve son anda bir yere tutunmayı başarır.

Masum 19 aralık 272. bölüm özeti ve fragmanı

Tripti’ye da bir maymun musallat olduğu için Kokila’ya gidemez. Diğer taraftan Mira Radha’yı uçurumdan kurtarır. Bunlar olurken Tripti maymundan kurtulup miraya gider ve yorulduğundan dolayı Kokila’yı kaldıramaz. Bu seferde Gözüne kestirdiği elektrik direğini devirip Kokila’nın işini bitirmeye karar verir ve bunu başarır da. Kokila elektrik akımına kapılmış ve baygınlık geçirmiştir.

Masum 272. bölüm özeti ve fragmanı

Mira Radha’yı kurtarınca Kokila’ya koşar, Radha ve Tripti ile kapışmaya başlar. Uzaktan bunları gören Rashi ve Gopi‘nin geldiğini gören taş kalpliler hemen saklanırlar.

Kokila hemencecik tapınağa götürülür ve doktor beklenir. Doktor beklenirken Kokila ayılmıştır ve geçmişi hatırlar. Ardından Miraya ve oradakilere her şeyi anlatmaya başlar. Hatta, Mira’yı göle bırakanın Radha ve işbirlikçisi Tripti olduğunu söyler.

Tüm aile fertleri arık olanları biliyordur. Eve döndüklerinde olan bitenden habersiz Kokila’nın öldüğünü zanneden Radha O’nu karşısında görür görmez Kokila’dan oturaklı bir sille yer. Ama Kokila bir şeyler planlıyor olacak ki, yine hafızasını kaybetmiş numarasıyla, yüzünde sinek vardı ondan vurduğunu söyler….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz