Jabra, Kulaklıkları Arasına Elite 7 Pro, Elite 7 Active ve Elite 3 Modellerini Ekledi

0
jabra-kulakliklari-arasina-elite-7-pro-elite-7-active-ve-elite-3-modellerini-ekledi

Danimarka merkezli çevre birimi üretici Jabra, Elite 7 Pro, Elite 7 Active ve Elite 3 kablosuz kulaklık modellerini görücüye sundu. Kulaklık modelleri arasında Elite 7 Pro, Elite 75T modeline kıyasla yüzde 16 daha küçük ve kemik iletim sensörüyle oldukça dikkat çekiyor.

Aktif gürültü engelleme (ANC) desteği bulunan kulaklık, üzerinde MultiSensor Voice adında konuşmaları oldukça iyileştiren bir teknoloji ve dört adet mikrofonun bulunduğu aktarılıyor. ANC özelliğiyle birlikte 9 saat kadar kullanım imkanı sunan Elite 7 Pro kulaklık modelinin ekim itibari ile ülkemiz raflarına sunulması bekleniyor. Modelin ülkemizdeki fiyat etiketi ise henüz bilinmiyor.

Jabra Kulaklıklarına Yenileri Eklendi

Spor aktiviteleri için özel olarak üretilen Elite 7 Active modeline MultiSensor Voice özelliği bulunmuyor. Bu teknolojiye sahip olmasa da kulaklığın sesli görüşmelerde oldukça iyi sonuçlara imza attığı aktarılıyor. Elite 7 Pro kablosuz kulaklık modelindeki kişiselleştirilebilir aktif gürültü engelleme özelliği Elite 7 Active modelinde de bulunuyor.

IP57 sertifikasıyla birlikte su sıçramalarına dayanıklılık gösteren kulaklık modelinin yurt dışı etiketi 179 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ailenin en altında bulunan Elite 3 modeli ise 79 dolarlık uygun etiketi ile geliyor. Jabra imzası taşıyan en uygun kulaklık olan bu model üzerinde 6 mm sürücü ve dört adet mikrofon taşıyor.

Qualcomm aptX HD desteğine sahip olan model mono desteğini de beraberinde getiriyor. Mono özelliğiyle birlikte diğer kulaklık şarj olurken dinleme imkanı suna model, tam şarjda 7 saat gibi bir kullanım sunuyor. Şarj kutusu sayesinde bu süre 28 saat gibi oldukça tatmin eden bir süreye çıkartılabiliyor. Kulaklık aktarılana göre 10 dakika şarj ile 1 saat kullanılabiliyor. ANC özelliği bulunmayan kulaklık Bluetooth 5.2 desteğiyle geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz