Farah Zeynep Abdullah Kilosunu Konuşanlara Video İle Yanıt Verdi!

0
Farah Zeynep Abdullah Kilosunu Konuşanlara Videoyla Yanıt Verdi!

Farah Zeynep Abdullah, son zamanlarda kilosuyla gündeme geliyor. Kilosunun arttığına Farah Zeynep Abdullah, son zamanlarda kilosuyla gündeme geliyor. Kilosunun arttığına yönelik iddialara çok sinirlendi. Tepkisini de hızlı bir şekilde gösterdi. Farah Zeynep Abdullah paylaştığı videoda neler söyledi? yönelik iddialara çok sinirlendi. Tepkisini de hızlı bir şekilde gösterdi. Farah Zeynep Abdullah paylaştığı videoda neler söyledi?

Farah Zeynep Abdullah, son zamanlarda film için hazırlıklarını sürdürüyor. Güzel oyuncu, Masumlar Apartmanı dizisindeki başarılı performansıyla adından söz ettirmişti. Dizide İnci karakterine hayat vermiş ve sürpriz şekilde diziden ayrılmıştı. Ayrılalı birkaç ay oldu ve Bergen filmi için kamera karşısına geçecek. Bergen’in hayat hikayesini okuyanlar filmin ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı. Ancak bu sıralar başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah çok daha farklı bir konuyla gündeme gelmekte. Kilosu, tartışma konusu oldu. Ünlü oyuncunun kilo aldığına dair söylentiler bir anda sosyal medyaya yayıldı. Peki kendisi bu tartışma için neler söyledi? Farah Zeynep  Abdullah’ın kilosuyla ilgili haber ve paylaşım yapanlara karşı cevabı çok beğenildi.

Kilosunu Eleştirenlerle Dalga Geçti!

Sosyal medya hesabından filtreli bir görüntüsünü paylaşan Farah Zeynep Abdullah, yüzünü kilolu gösterdi ve kendisinin kilosunun neden gündem olduğunu sordu. İnsanların görünüşüyle bu kadar fazla uğraşılmaması gerektiğini vurguladı. Yaptığı video ile büyük ses getirdi ve hayranlarından tam destek aldı. Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldığı için de bir anda gündem olmuş ve takipçilerinin dahi tepkisini almıştı. Bu konuda da açıklama yaparak kendisini savunmuştu. İnsanlar, Farah Zeynep’in üzerine yersiz bir şekilde gidildiğini düşünüyor. Başarılarından veya hakkındaki güzel şeylerden bahsedileceğine bu tarz gelişmelerin konu edilmesi oldukça rahatsız edici.

Kilosunu Eleştirenlerle Dalga Geçti!

Farah Zeynep Abdullah Güldürdü!

Ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımla sadece tepki göstermedi. Aynı zamanda kendisini takip edenleri de güldürmeyi başardı. Taklit yeteneğiyle dikkat çeken ünlü ismin hakkında haber yapanlar için filtreli bir yüzle ortaya çıkması olumlu karşılandı. Kendinden taviz vermeden herkesin anlayacağı şekilde videolar çekerek bunu herkese açık şekilde paylaştı. Zaman zaman sosyal medyada bu tarz tepki videoları çektiği ve paylaşımlar yaptığı biliniyor. Kendisinin durduk yere hedef alınmasından ötürü bu gelişmeler yaşanmakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz