Dünya’nın en pahalı iPhone 14’ü Türkiye’de Satışta!

0
Dünya'nın en pahalı iPhone 14'ü Türkiye'de Satışta!

Artan enflasyon ve Dünya’daki ekonomik kriz sebebiyle, dolar başta olmak üzere, Türkiye’de kur fiyatları daha önce tavan yaptığı zirveyi tekrar yakaladı. An itibariyle dolar 18,20 TL bandından işlem görüyorken, yeni duyurulan iPhone 14 serisinin modelleri neredeyse 2. el bir araba fiyatına kadar yükseldi diyebiliriz. Bu bağlamda Türkiye’de en pahalı iPhone 14 modelinin fiyatını araştırdık. Yorumla.net sitesinin paylaştığı habere göre, iPhone 14 Pro Max‘ın 1TB bodelinin fiyatı ise akıllara durgunluk verdi!

Türkiye’de en pahalı iPhone fiyatı ne kadar?

iPhone 14 Pro Max 1TB fiyatı ne kadar diye araştıranların fiyatını gördüğünde ekranı kapatması bir oluyor! Türkiye’de en pahalı iPhone 14 (pro max 1TB) fiyatı; 57.199,00 TL fiyatına satılmaya başlandı.

Her ürünün bir alıcısının olduğu varsayımı düşünüldüğünde elbette bu modellerin de alıcısı hazır ve telefonlara sahip olabilmek için gün sayıyorlar diyebiliriz. Ama, belli olan bir gerçek varki o da, iPhone 14 serisinin düşük ve orta sınıf bütçeye sahip vatandaşlara yönelik olmadığı. (en azından şimdilik).

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz