Dilan Çiçek Deniz Alev Alev Sonrası Ekranlara Dönüyor!

0
Dilan Çiçek Deniz Alev Alev dizisi sonrası ekranlara geri dönüyor

Dilan Çiçek Deniz’in yeni dizisi yavaş yavaş belli olmak üzere. Güzel oyuncu bir süredir dizilerde oynamıyor. Alev Alev’den sonra tatile çıktığı bilinen oyuncunun yeni durağı henüz belli olmadı. Dilan Çiçek Deniz’in yeni dizisi açıklanacak mı? Kendisinin yaptığı açıklamalar hayranlarının merakını giderdi. Dilan Çiçek Deniz, Alev Alev dizisindeki performansıyla gündeme gelmişti. Güzel oyuncunun canlandırdığı karakter dikkatleri üzerine çekti. Ancak bir süredir kendisini yeni bir projede göremiyoruz. Tatilden sonraki süreçte de oyunculuk için somut bir adım atmadı. Kendisine sorulan soruları içtenlikle yanıtlayan güzel oyuncu, yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Peki, Dilan Çiçek Deniz hangi dizide oynamayı kabul etti? Ünlü ismin yer almayı düşündüğü projeler merakla bekleniyor. Gelecek hakkında bazı açıklamalarda bulunan oyuncu, hangi durumlarda dizide oynamayı düşündüğünü de açıkladı. Ayrıca hangi projelerden teklif geldiği de soruldu.

Dilan Çiçek Deniz’in Yeni Dizisi

Ünlü oyuncunun yeni dizisi henüz kesinleşmiş değil. Kendisine gelen teklifleri değerlendirdiğini belirten Dilan çiçek Deniz, tüm bunların yanı sıra senaryosunu beğendikleriyle ilgilendiğini söyledi. Etkili bir senaryonun kendisi için yeterli olduğunun altını da çizdi. Şimdilik birkaç projeyi beğendiği biliniyor. Yakın zamanda içlerinden bir tanesi ile anlaşma yapabilir ve izleyici karşısına çıkabilir. Dizi sezonu başlamış olsa dahi bazı yapımlar birkaç ay içerisinde çıkacak. Onlardan biriyle de anlaşma şansı bulunuyor. Gelişmeler doğrultusunda güzel ismin ne tür bir dizide yer alacağı da araştırılıyor.

Dijital Dizilerde de Oynayabilir!

Dilan Çiçek Deniz’in dijital içerik platformlarında yayınlanan dizilerde de oynayabileceği ifade edildi. Kendisinin söylediğine göre platformun neresi olduğu hiç fark etmiyormuş. Gerçekten de sonra birkaç yıla bakıldığında pek çok ünlü isim dijital içerik platformlarını tercih etti. Üstelik milyonlarca abonesi olan bu platformlarda da seyir keyfi oldukça fazla. Haliyle ünlü isim de bunu dert etmemeyi tercih ediyor. Kendisi de oyuncu arkadaşları gibi tarafına iletilen projeleri değerlendirmekle meşgul. İçlerinden biri için karar verdiğinde bu kararını duyuracaktır. Alev Alev dizisinde başrol oynayan oyuncuların bir kısmı da henüz yeni projelerle anlaşma sağlamadı. Buna göre pek çok ünlü ismin proje değerlendirme aşamasında olduğu söylenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz