ATV’deki Eski Diziden Yeni Sezon Haberi!

0

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisiyle ilgili merak edilenler yanıt buldu. ATV’nin sevilen dizisiyle ilgili neler biliyoruz? Son dakika gelişmeleri aktarıldı.

ATV’de daha önce yayınlanmış dizinin yeni sezonuyla tekrardan ekrana geleceği belirtiliyor. Bu gelişme sonrası pek çok kişi güncel gelişmeleri merak etti. Hangi dizinin yayınlanacağı araştırılıyor. Üstelik bu sefer işler çok daha farklı ilerleyecek. Dizi, 2021 yılında 6 bölüm ile ekrana gelmiş ve büyük dikkat çekmişti. Ancak bir şekilde yayın hayatına veda etmesi sonrasında izleyiciler hayal kırıklığına uğramıştı. Şimdi ise dizi için yeni çalışmalar başladı.

Bozkır Arslanı Celaleddin Başlıyor!

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin tekrardan ekrana geleceği belirtildi. Bu gelişme sonrasında diziye ilişkin merak edilenler de yanıt buluyor. Sevilen yapımla ilgili başka neler biliyoruz? Oyuncu kadrosunda yer alan isimler şimdiden heyecanlandırdı. Dizide hem Türk hem de Özbek oyuncular bulunuyor. Dolayısıyla Emre Kıvılcım, Kaan Yalçın, Gülenay Kalkan, Sezgin Erdemir, Cemal Hünal, Yulduz Radjabova, Javakhir Zakirov, Akbarkhodja Rasulov, Jamshid Sagatov’un başrolde oynayacağı dizi büyük ilgi çekeceğe benziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz