Android Tabanlı Telefonlar İçin NBA2K17 Basketbol Oyunu İncelemesi

0

2022 yılının sonuna geldiğimiz şu aylarda, Android oyunları oynayanların sayısı her geçen gün artıyor. Daha fazla insan Android tabanlı bir akıllı telefon kullanıyor, bu nedenle artık zaman içinde eğlenceli oyunlar yükleyip, boş zamanlarında oynayandan, online olarak oynayanlara kadar her türlü oyun erişimi mümkün. Örneğin sporu sevenler için NBA2K17 var ve yazımızda bu oyunu inceledik. Sizde Android kullanıcıları olarak mobil cihazlarınızda böyle harika bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

NBA2K17 hakkında

NBA2K17’nin en iyi yanı, bu kadar ünlü basketbol oyununu tabletlere ve telefonlara koyması. Bu nedenle, oyuncular bir spor video oyunu şirketi olan 2K’ya minnettar olmalıdır. Özelleştirme veya oyuncunun profilini oluşturma özelliği ile konsol sürümlerine benzer. Bu, kullanıcıların görünümlerine en çok uyan bir oyuncu oluşturabilecekleri anlamına gelir. Ayrıntıları gerçekten etkileyici. Oyuncu özelleştirmesini tamamlandıktan sonra oyunu doğrudan oynayabilirsiniz. NBA2K17 oyununda basketbol tarihi ile ilgili her şeyi öğreneceksiniz.

Kullanıcıların ister kariyer ister tek oyun oynayabileceği MyCareer adında bir mod var. İlk zorluk, 4 oyundan oluşan kolejde popülerlik kazanmaktır. Daha sonra, kullanıcılar profesyonel bir oyuncu olmak için tüm müsabakaları kazanmak için mücadele edebilir. Konsol versiyonlarından farklı olarak oyun, Hollywood’un hikaye unsurlarını içermiyor. Ne de olsa, tüm insanlar anlatı unsurlarına girmez. Bu, kullanıcıların basitçe oyunlarına odaklanabilecekleri ve daha fazla başarı elde edebilecekleri anlamına gelir.

MyCareer dışında, oyun bir Blacktop moduna da sahiptir. Blacktop, kullanıcıların açık alanlarda karakterlerini kullanabilecekleri ve insan rakiplerle oyun oynayabilecekleri yerdir! Ardından, karmaşıklığı sevmeyenler için uygun olan Hızlı Oyunlar var. Ardından, tam bir Sezon modu bile var. Adından da anlaşılacağı gibi, oyuncular NBA şampiyonluğunun tadını çıkarır ve favori takımlarını kullanarak oynarlar. Chicago Bulls veya diğer takımlarla oynayabilirsiniz. İçeriğin zenginliği ile NBA2K17, Android kullanıcılarını kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak.

Bazı Hususlar

Kontrollere gelince, oldukça basittirler, böylece oyuncular oyunu kolayca kavrayabilirler. Aslında, sanal bir sopa ve savunma için bir yardım düğmesi ile birlikte gelir. Tek sorun, tam olarak kesin olmayan kontrol çubuğuyla ilgili. Bazı oyuncular da hareketli hareketinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Diğer bir konu ise, oyuncular için oldukça rahatsız edici olan korunmuş animasyonları. Eh, sonuçta hiçbir şey mükemmel değildir değil mi! Bir akıllı telefonda mükemmel bir oyun görüntülemek çok önemli. Tüm bu özelliklere ve içeriklere sahip olmanın Android kullanıcıları için yeterli olduğu söylenebilir.

Gözlerin uzun süre maruz kalması gerginliğe neden olabilir. CBD’nin göz yorgunluğuna yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

NBA2K17 Artıları

  1. İyi görünüm
  2. Diğer mobil tabanlı spor oyunlarına kıyasla daha fazla moda sahip
  3. Basketbolun gerçek hissini gösterir

NBA2K17 Eksileri

  1. Fiyat pahalı sayılır
  2. Yetersiz kontroller

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz