Acun Fenerbahçeden futbolcu mu alıyor?

Bir programda konuşan Ilıcalı, ortağı olduğu Fortuna Sittard takımına Fenerbahçe'den transfer yapabilir iddialarına açıklık getirdi.

0

Hoolanda ekibinden Fortuna Sittard’ın ortaklarından olan Acun Ilıcalı, Katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, Miha Zajc transferi ile ilgili de soruları yanıtladı. Ilıcalı ayrıca, 2021 de Fenerbahçe’ye başkan olacağı iddialarınada açıklık getirdi. Fenerbahçe için başkanlık gibi bir hayalinin olmadığını söyleyerek bu tartışmalara son noktayı koydu.

Ilıcalı, Fenerbahçe oyuncu isterse elbette buna öncelik vereceğini de söyledi. Bunun yanında belki Fenerbahçe’den de oyuncu kiralayabiliriz dedi. Ilıcalı sözlerine, “Zajc’ı alternatif olmasa kiralayacaktık, satın da alabilirdik. Sonra İtalya’dan talip çıktı.” şeklinde devam etti. Ayrıca, Gökhan Gönül‘ü ve Caner Erkin‘i misafir ettikleri için Beşiktaş camiasına da teşekkür etti. Ilıcalı; “Caner için ‘Fenerbahçe’ye sol bekin kralı geliyor’ dedim. Herkes Marcelo sandı. O kadar güveniyorum.” şeklinde konuştu.

1994 Slovenya doğumlu, Empoli’den Fenerbahçe’ye transfer olan Miha Zajc
Gökhan Gönül Beşiktaş
Caner Erkin Beşiktaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz