Resimler 9 logo
Resimler

Scarlett Johansson

 Galeri Komik Resimler
 Galeri İlginç Resimler
 Galeri Karikatürler
 Galeri Bebek Resimleri
 Galeri Manzara Resimleri
 Galeri Reklam Resimleri
 Galeri Araba Resimleri
 Galeri Motosiklet Resimleri
 Galeri Uçak Resimleri
 Galeri Hayvan Resimleri
 Galeri Ev Dekorasyonu
 Galeri Fantazi Resimler
 Galeri Msn Resimleri
 Galeri Hareketli Resimler
 Galeri Masaüstü Resimleri
 Galeri Dizi Resimleri
 Galeri Ünlü Ressamlar
 Galeri Erkek Resimleri
 Galeri Türk Ünlüler
 Galeri Yabancı Ünlüler
 Galeri Güzeller Galerisi
 Galeri En Güzel Resimler
       
   
       

Özel Galeriler

resimler En Güzel Camiler
resimleri Dövmeler
resmi Saatler
resim Modeller

Linkler

link Rüya Tabirleri
site Canlı Tv İzle
site VIP Transfer
site Deniz AkvaryumuScarlett Johansson Bikini Candids in Hawaii

Scarlett Johansson Bikini Candids in Hawaii


sonraki Sonraki Resim
  1 2 3 4 5  

Siteler için Resim Kodu :

Forumlar İçin Resim Kodu :

GaleriScarlett Johansson

Scarlett Johansson Biyografi

Scarlett Johansson 22 Kasım 1984’de New York’ta doğmuştur. Johansson’un kendisi gibi oyuncu olan bir ablası ve Hunter adında aktör olan ikiz erkek kardeşi vardır. Johansson 1994 yapımlı North adlı filmle oyunculuğa başlar ve 1998 yılında The Horse Whisperer adlı filmle üne kavuşur. 2003 yılındaki Lost in Translation filmi ile Venedik Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülü alırken Altın Küre’ye de aday olur . Aynı yıl Girl with a Pearl Earring adlı filmle Altın Küre’ye tekrar aday olur. Sonraki filmleri ise The Perfect Score, In Good Company , A Love Song for Bobby Long ve sonuncu filmle tekrar Altın Küre adaylığı kazanır. 2005 yılında Ewan McGregor, Michael Bay ile The Island filmininde rol alır. Aynı yıl Woody Allen ile Match Point filmi ile dördüncü kez Altın Küre adaylığı elde eder. 28 Temmuz 2006’da yine bir Woody Allen filmi Scoop vizyona girer. Ardından Scarlet Johansson ünlü yönetmen Brian de Palma ile The Black Dahlia filminde çalışma fırsatını elde eder. Diğer filmleri; The Prestige, The Nanny Diaries, The Other Boleun Girl, Mary, Oueen of Socts. Johansson, Calvin Klein’ın Eternity Moment adlı parfümünün reklamlarında boy gösterir.

2005 yılında Louis Vuitton’ın mankeni olur. Şubat 2006 Vanity Fair dergisinin kapağında Scarlett Johansson, Keira Knightley ile birlikte çıplak poz verir. 2006 yılında FHM dergisi tarafından Yaşayan En Seksi Kadın seçilerek derginin Mayıs kapağında yer alır. Aynı yıl Reebok ile sözleşme imzalayarak reklam kampanyalarında yer alır. 2006 yılında Esquire dergisi tarafından Yaşayan En Seksi Kadın seçilir. 2005 yılında Songs from the Stars adlı Hollywood yıldızlarının söylediği şarkılardan oluşan bir albümde Scarlett Johansson, Summertime adlı parçayı seslendirir ve ardından Fox kanalı Johansson’un Atco Plak şirketi ile bir sözleşme imzaladığını duyurur. 2007 sonbaharında Scarlett Johansson’un müzik albümünün çıkması beklenmektedir.

Scarlett Johansson çoğu zaman Derek Peter, Benicio del Toro, Jared Leto, Justin Timberlake, Josh Harnett gibi bir çok ünlü erkek ile yakıştırılmış olsa da Scarlett Johansson özel hayatını medya ile konuşmayacağını ancak tek eşliliğe inanmadığını ve tek eşliliğin insan doğasına aykırı olduğunu defalarca söylemiştir.

Yeni eklenen resimleri mailinize yollayalım!

Follow 9sn on Facebook
Follow 9sn on Twitter

RSS