Resimler 9 logo
Resimler

Gisele Bundchen

 Galeri Komik Resimler
 Galeri İlginç Resimler
 Galeri Karikatürler
 Galeri Bebek Resimleri
 Galeri Manzara Resimleri
 Galeri Reklam Resimleri
 Galeri Araba Resimleri
 Galeri Motosiklet Resimleri
 Galeri Uçak Resimleri
 Galeri Hayvan Resimleri
 Galeri Ev Dekorasyonu
 Galeri Fantazi Resimler
 Galeri Msn Resimleri
 Galeri Hareketli Resimler
 Galeri Masaüstü Resimleri
 Galeri Dizi Resimleri
 Galeri Ünlü Ressamlar
 Galeri Erkek Resimleri
 Galeri Türk Ünlüler
 Galeri Yabancı Ünlüler
 Galeri Güzeller Galerisi
 Galeri En Güzel Resimler
       
   
       

Özel Galeriler

resimler En Güzel Camiler
resimleri Dövmeler
resmi Saatler
resim Modeller

Linkler

link Rüya Tabirleri
site Canlı Tv İzle
site VIP Transfer
site Deniz AkvaryumuGisele Bundchen Esprit Fall 2012

Gisele Bundchen Esprit Fall 2012


sonraki Sonraki Resim
  1 2 3 4 5  

Siteler İçin Resim Kodu :

Forumlar İçin Resim Kodu :

GaleriGisele Bundchen

Gisele Bündchen Biyografi

Gisele Caroline Bündchen, 20 Temmuz 1980 yılında Rio Grande do Sul, Brezilya'da dünyaya gelmiştir. 1.79 boyunda 86-65-86 ölçülerinde ve 58 kilodur. Bazı çevrelerce dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü ve en yüksek miktarda para ödenen mankeni olarak kabul edilmektedir. Bugüne kadar sayısız dergiye kapak olmuş ve billboardlarda yer almıştır.

Gisele aralarında ABD, Brezilya, İtalya, İspanya, Fransa, Türkiye, ALmanya ve Kore'nin de bulunduğu bir çok ülkede 20'den fazla markanın yüzü olmuştur. Forbes dergisine göre 2005 Haziran ve 2006 Haziran dönemi boyunca 30 Milyon Dolar kazanmıştır. 'Dünyanın en zengin supermodel'i Guinnes Dünya Rekorları arasında 150 Milyon Dolarlık servetiyle yer almaktadır.

Anne ve babası Alman kökenli olup Patrícia adında ikiz kızkardeşi bulunan Gisele'in; Raquel, Graziela, Gabriela, Rafaela adlarında 4 kız kardeşi daha vardır. Aslında profesyonel voleybol oyuncusu olmak isteyen Gisele okul yılları boyunca çok zayıf olması sebebiyle arkadaşları tarafından 'safinaz' diye çağrılırmış. 14 yaşında McDonald's'da Big Mac yerken keşfedilmiştir. Sonraları Brezilya'da gerçekleştirilen Elite Look of the Year yarışmasında ikincilik ödülü almış yarışmanın dünya çapındaki kısmında da dördüncülük ödülü almıştır. 1999 yılında Vogue Yılın Mankeni (Modeli) seçilmiştir. 2000 yılında Dünyanın En Güzel Kızı olarak lanse edilerek Rolling Stone dergisine kapak olmuş dördüncü Manken'dir. Grenden firmasından kendi çizgisi doğrultusunda çıkardığı Ipanema Gisele Bündchen Sandaletleri 2001 yılından bu yana dünya çapında 100 milyon adet satılmıştır. 2004 yılında Queen Latifah ve Jimmy Fallon ile birlikte çevirdiği Taxi 3, supermodelin ilk sinema filmi olmuştur. Gisele Bundchen 2006 yılında ise Şeytan Marka Giyer filminde de rol almıştır.

İş seyahatleri ve çalışmadığı günlerde ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan Gisele'in (Portekizce'de yaşam-hayat demek olan) Vida isimli Yorkshire Terrier cinsi bir köpeği bulunmaktadır. En ünlü aşk macerası 2000 yılında Los Angeles'ta bir partide tanıştığı Leonardo di Caprio ile olmuştur. Ancak ikilinin bu ilişkisi 2005 yılında kamera karşısında gözükene dek ortaya çıkmamıştır. ikili Kasım 2005'te ayrılmıştır. Son olarak 2006 yılında New York'ta Tom Brady ile görüntülenmiştir. Bündchen zaman zaman bazı çevrelerce Alman kızı olarak nitelendirilmektedir.

Gisele Bündchen, tasarladığı Ipenama sandalet ve terlik kolleksiyonunun tanıtımı için 5 Nisan 2011 tarihinde İstanbul'a gelmiştir.

Yeni eklenen resimleri mailinize yollayalım!

Follow 9sn on Facebook
Follow 9sn on Twitter

RSS