Resimler 9 logo
Resimler

Tuğçe Kazaz

 Galeri Komik Resimler
 Galeri İlginç Resimler
 Galeri Karikatürler
 Galeri Bebek Resimleri
 Galeri Manzara Resimleri
 Galeri Reklam Resimleri
 Galeri Araba Resimleri
 Galeri Motosiklet Resimleri
 Galeri Uçak Resimleri
 Galeri Hayvan Resimleri
 Galeri Ev Dekorasyonu
 Galeri Fantazi Resimler
 Galeri Msn Resimleri
 Galeri Hareketli Resimler
 Galeri Masaüstü Resimleri
 Galeri Dizi Resimleri
 Galeri Ünlü Ressamlar
 Galeri Erkek Resimleri
 Galeri Türk Ünlüler
 Galeri Yabancı Ünlüler
 Galeri Güzeller Galerisi
 Galeri En Güzel Resimler
       
   
       

Özel Galeriler

resimler En Güzel Camiler
resimleri Dövmeler
resmi Saatler
resim Modeller

Linkler

link Rüya Tabirleri
site Canlı Tv İzle
site VIP Transfer
site Deniz AkvaryumuTugce Kazaz Marie Claire Eylul 2011

Tugce Kazaz Marie Claire Eylul 2011


sonraki Sonraki Resim
  1 2 3 4 5  

Siteler İçin Resim Kodu :

Forumlar İçin Resim Kodu :

GaleriTuğçe Kazaz

Tuğçe Kazaz Biyografi

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos, 1982 Balıkesir'in Edremit doğumlu Türk model. 183cm boyunda, 88-61-92 ölçülerindedir. 7 sene profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Özel Ortadoğu Koleji, Antalya Koleji ve İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde burslu öğrenim görmüş, okurken 2000 yılında katıldığı Elit Model Look yarışmasında ikinci, Elite model Look Paris seçmelerinde de ilk 15'e girmiştir. Daha sonra Miss Turkey 2001 yarışmasında birinci olmuştur. Miss Turkey'de Tuğçe Kazaz Türkiye güzeli olurken, Sedef Avcı ikinciliği, Hatice Şendil de üçüncülüğü kazanana isimler olmuştur.

Kampüsistan isimli dizide ve Yorgo Seitaridis ile tanışığı Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean adlı Yunan filminde, daha sonra Can-2007 ve Cin geçidi-2009 filmlerinde oynamıştır.

Bir dönem Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can'la birliktelik yaşayan Tuğçe Kazaz'ın adı, daha sonra Kenan Doğulu ile anılmıştır. 8 Eylül'de Porto Germeno'daki Ayios Nikolaos Kilisesi'nde vaftiz olarak ‘Maria' adını almış, 24 Eylül 2005 tarihinde Atina'da Aya Nikola Kilisesi'nde sade bir törenle ailesinin karşı çıkmasına karşın Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis ile evlenmiştir. Yunanistan'da yaşamaya başlayan Kazaz'ın, New York'da anlaşma yaptığı ajansının koyduğu 5 yıllık doğum yapmama şartının evliliklerinin bozulma sebeplerinden biri olarak gösterilmiştir.

Kısa süren evliliğinden sonra magazin sayfalarında din konusu hep gündemde olmuş, Budizmi ve tekrar İslamiyeti seçtiği konusunda haberlere konu olmuştur.

Victoria's Secret firmasının Avrupa’daki mağazalarına dağıtacağı katalog için poz vermesi istenen Tuğçe Kazaz, kalçasındaki kelebek dövmesi yüzünden kataloglarda yer almamıştı.

Kariyerine İtalya'da devam eden Tuğçe Kazaz, Christian Siriano, Martin Margiela, Armani gibi birçok yerli ve yabancı marka için podyuma çıkmış, Cosmopolitan, Alem, Tempo, Amica, Vizyon, Marie Claire, Elele, Aktüel, Cosmo Girl gibi birçok dergiye kapak olmuştur. Paris ve Milan moda haftalarında yürümüştür. 2007 yılından beri GIZIA markasının yüzüdür.

Mankenlikten sonra tasarımcılığı düşünen Kazaz, ürünlerinin önce İtalya ve ABD'de satışa sunulacağı kendi adını taşıyan bir kadın giyim markası yaratmıştır.


Yeni eklenen resimleri mailinize yollayalım!

Follow 9sn on Facebook
Follow 9sn on Twitter

RSS