Resimler 9 logo
Resimler

Kristen Stewart

 Galeri Komik Resimler
 Galeri İlginç Resimler
 Galeri Karikatürler
 Galeri Bebek Resimleri
 Galeri Manzara Resimleri
 Galeri Reklam Resimleri
 Galeri Araba Resimleri
 Galeri Motosiklet Resimleri
 Galeri Uçak Resimleri
 Galeri Hayvan Resimleri
 Galeri Ev Dekorasyonu
 Galeri Fantazi Resimler
 Galeri Msn Resimleri
 Galeri Hareketli Resimler
 Galeri Masaüstü Resimleri
 Galeri Dizi Resimleri
 Galeri Ünlü Ressamlar
 Galeri Erkek Resimleri
 Galeri Türk Ünlüler
 Galeri Yabancı Ünlüler
 Galeri Güzeller Galerisi
 Galeri En Güzel Resimler
       
   
       

Özel Galeriler

resimler En Güzel Camiler
resimleri Dövmeler
resmi Saatler
resim Modeller

Linkler

link Rüya Tabirleri
site Canlı Tv İzle
site VIP Transfer
site Deniz AkvaryumuKristen Stewart ELLE June 2012

Kristen Stewart ELLE June 2012


sonraki Sonraki Resim
  1 2 3 4 5  

Siteler İçin Resim Kodu :

Forumlar İçin Resim Kodu :

GaleriKristen Stewart

Kristen Stewart Biyografi

Kristen Jaymes Stewart, Los Angeles 9 Nisan 1990 Los Angeles doğumlu Amerikalı oyuncudur. Babası John Stewart Fox kanalı için çalışan menejer ve yapımcı olup annesi ise Avusturalyalı senaristtir. Kristen’in oyunculuk kariyeri, okulundaki Noel müsamerelerindeki performansının bir menejer tarafından beğenilmesi üzerine başlar.

Kristen Stewart ilk rolünü Disney Kanalı’ndaki The Thirteenth Year adlı prodüksiyonda alır. Ardından The Safety Objects ve Jodie Foster’ın kızını canlandırdığı Panic Room adlı film gelir. Stewart’ın bu filmdeki rolü olumlu eleştiriler alır. Filmin başarısının ardından Cold Creek Manor filmi gelir. (Sharon Stone ile Dennis Quaid’in kızı rolünü canlandırır.) Film gişede başarısız olur. Sonra rol aldığı filmler ise; Catch That Kid, Undertow,Speak (2004 çok ses getiren TV filmidir), Zathura, Fierce People, The Messengers.

2007 yılında Stewart, Meg Ryan ve Adam Brody ile birlikte In The Land of Women adlı romantik filmde yer alırken sonrasında Sean Penn’in oldukça beğenilen Into the Wild adlı adaptasyon filminde oynar. Diğer oynadığı filmler ise; Jumper, What Just Happened (2008), The Cake Eaters, The Yellow Handkerchief, Twilight (2008), New Moon (2009).

Kristen Stewart, 2008 yılında Vanity Fair dergisine verdiği röpörtajında aktör Michael Angarano ile beraber olduğunu söyler ve aynı zamanda Twilight adlı filmden rol arkadaşları Nikki Reed ve Robert Pattinson ile de çok yakındır. Kristen yakın gelecek planları içinde üniversite eğitimi olduğunu ve bunu annesinin memleketi olan Avustralya’daki Sidney Üniversitesi’nde gerçekleştirmek istediğini belirtir ve edebiyat okuyup yazar olmak istediğini, oyunculuğu sevdiğini ancak hayatının sonuna dek, tek yapacağı iş olmadığını da ekler. Oyuncu ailesi ile birlikte Los Angeles’ta yaşamaktadır.

Yeni eklenen resimleri mailinize yollayalım!

Follow 9sn on Facebook
Follow 9sn on Twitter

RSS