Resimler 9 logo
Resimler

Anne Hathaway

 Galeri Komik Resimler
 Galeri İlginç Resimler
 Galeri Karikatürler
 Galeri Bebek Resimleri
 Galeri Manzara Resimleri
 Galeri Reklam Resimleri
 Galeri Araba Resimleri
 Galeri Motosiklet Resimleri
 Galeri Uçak Resimleri
 Galeri Hayvan Resimleri
 Galeri Ev Dekorasyonu
 Galeri Fantazi Resimler
 Galeri Msn Resimleri
 Galeri Hareketli Resimler
 Galeri Masaüstü Resimleri
 Galeri Dizi Resimleri
 Galeri Ünlü Ressamlar
 Galeri Erkek Resimleri
 Galeri Türk Ünlüler
 Galeri Yabancı Ünlüler
 Galeri Güzeller Galerisi
 Galeri En Güzel Resimler
       
   
       

Özel Galeriler

resimler En Güzel Camiler
resimleri Dövmeler
resmi Saatler
resim Modeller

Linkler

link Rüya Tabirleri
site Canlı Tv İzle
site VIP Transfer
site Deniz AkvaryumuAnne Hathaway 2013 Golden Globe Awards

Anne Hathaway 2013 Golden Globe Awards


sonraki Sonraki Resim
  1 2 3 4 5  

Siteler İçin Resim Kodu :

Forumlar İçin Resim Kodu :

GaleriAnne Hathaway

Anne Hathaway Biyografi

Anne Jacqueline Hathaway 12 Kasım 1982 Brooklyn, New York doğumlu Amerikalı oyuncudur. Anne’in annesi oyuncu babası ise avukattır. Oyunculuk dünyasına adım atmasında annesinin katkısı olmuştur. Hathaway Irlanda ve Fransız asıllıdır. Katolik inancı ile yetiştirilmiştir bu sebeple oldukça güçlü ahlaki değerleri olduğunu hatta küçükken rahibe olmak istediğini söyler. Ayrıca her ne kadar Katolik olarak yetiştirilmişlerse de bu durumun ağabeyinin cinsel tercihinde pek etkili olmadığını da vurgular.

Anne Hathaway Short Hills, New Jersey’de yetişir ve Millburn Lisesi’ni bitirir. Ardından Vassar Üniversitesi’nden New York Üniversitesine transfer olur. Sahne oyunculuğu eğitimi alan Anne Hathaway, sahnede olmayı filmlere tercih ettiğini söyler. Aynı zamanda bir soprano olan Anne’in, bu sayede ilk rolü Get Real adlı dizide olur.

Son yıllarda yıldızı parlayan oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi 1999 yılında çekilen Get Real adlı Tv dizisidir. Sonrasında Disney yapımı The Princess Diaries adlı komedi filmi ile yıldızı parlar. (2001) Sonraki üç yıl boyunca Disney filmlerinde rol almaya devam eder: Ella Enchanted (2004) ve The Princess Diaries 2: Royal Engagement.

2005 yılında, Anne Hathaway’i komedi filmlerinde karşımıza çıkmasına alıştığımızdan daha farklı rollerle (her iki filmde de çıplak sahneleri vardır) Havoc ve Brokeback Mountain adlı filmlerde izleriz. The Devils Wear Prada (2006) adlı filmde de, şimdiye kadar 14 kez Oscar’a aday olmuş ve bu yönüyle Hollywood’da rakipsiz olan, Meryl Streep ile başrolü paylaşan Hathaway’in bu filmi rol aldığı en başarılı yapım olur. Hathaway’in oyunculuk tarzı Judy Garland ile Audrey Hepburn’e benzetilir belki de bu sebepten dolayı 2007 yılında Becoming Jane filminde Jane Austen’i canlandırır. People dergisi Hathaway’i, 2001 yılının çıkış yapan yıldızlarından biri seçer ve de 2006 yılında ise En Güzel 50 listesinde yer alır. Hathaway’in son filmleri ise: Passengers, Get Smart, Hood vs. Evil (seslendirme), Dancing with Shiva.

Özel yaşamında ise 26 Eylül 2007 yılında emlakçı Raffaello Follieri ile skandal ilişkisi yüzünden The Wall Street Journal gazetesinde manşet olur.

Yeni eklenen resimleri mailinize yollayalım!

Follow 9sn on Facebook
Follow 9sn on Twitter

RSS